Deniz manzaralı tarla arsa Bursa Mudanya

Deniz Manzaralı Tarla Arsa Bursa Mudanya

Deniz Manzaralı Tarla Arsa Bursa Mudanya Eğerce köyünde yerleşime yakın, müstakil tapu, yatırımlık arazi uygun fiyat avantajı ile sizi bekliyor.

Bursa Deniz Manzaralı Arsa

Bursa deniz manzaralı arsa 1.450 m2 yerleşime yaklaşık 100 metre, sahile ve merkeze yaklaşık 1.5 km. uzaklıktaki arazi kısa süre için 225.000.-Lira fiyatla Mudi Emlak portföyünden satılacaktır. Deniz manzaralı arsa denildğinde uygun fiyat avantajı ile sizlere hizmet sunan firmamız avantajlı fiyatı ile sizi bekleyen Mudanya Emlak arazi müstakil tapulu ve satışında sorun bulunmamaktadır.

Bursa Deniz Manzaralı Tarla

Deniz manzaralı tarla doğanın keyfini sürmenizi sağlayacak özellikleri içinde barındırdığı gibi aynı zamanda Bursa Mudanya bölgesinin en yoğun ilgi gören tatil beldesi Eğerce’de bulunmaktadır. Bursa’da nereden arazi alsam? sorusuna yanıt arayanların ilk tercihi olan Mudanya Eşkel, Esence, Eğerce, Mesudiye, Ayazma’da deniz manzaralı satılık arsalar içinde sizde isteklerinize uygun arazi bizde bulabilirsiniz. Zeytin ağaçları içinde sizinde doğanın keyfini sürebileceğiniz arazi yolu bulunmakta olup bu özelliklerdeki araziyi kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa tarla seçenekleri ilk sizin haberiniz olmasını istiyorsanız Mudi Emlak Instagram, Youtube, Twitter, Pinterest sosyal medyadan bizi takit etmeniz yeterli olacaktır. Deniz Manzaralı Tarla Arsa Bursa Mudanya ilgili detaylı görüşmek ve Mudi Emlak portföyündeki Mudanya satılık emlak ilanları incelemek için sizi de bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.