Eğerce satılık deniz manzaralı arsa tarla

Eğerce Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla

Eğerce Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla kelepir fiyata yatırımlık yer arayanların tercih edeceği evlere komşu, imarlı parsel yeni sahibini bekliyor.

Eğerce Satılık Arsa

Eğerce satılık arsa almayı düşünenler için Bursa en çok tercih edilen tatil beldesinde yer alan 285 m2 arazi kısa süreliğine 210.000.-Lira fiyatla yeni sahibini bekliyor. Bursa Eğerce satılık arsa almak isteyenlere tavsiye ettiğimiz parsel bölgenin en beğenilen bölgesinde yer alırken yakın iller olan İstanbul, Eskişehir, Kütahya, Bilecik illerindeki tatilci ve yatırımcılarında tercihidir. Bursa Mudanya sahil köylerinde satılık arsa ve tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden sizlere sunulan gayrimenkul resmi tapulu ve 1/1000 imar planı içinde yer almaktadır.

Eğerce Satılık Arsa Tarla

Eğerce satılık arsa tarla satın alarak geleceğin yatırımını yapmak isteyenlere önerdiğimiz gayrimenkul 1/1000 imar planı içinde yer aldığından Türkiye’nin her yerinde olduğu gibi gerekli izinler alınarak yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz. Bursa Eğerce köyü satılık arsalar içinde fiyatı, deniz manzaralı olması ve imar planında yer alması ile yatırımlık olarak da değerlendirilebilecek parsel sizinde aradığınız gayrimenkul olabilir. Eğerce Eşkel arsa ve tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak fırsatlarını kaçırmamak için Youtube, Instagram, Twitter dan bizi takip etmenizi öneririz.

Bursa Eğerce Satılık Arsa

Bursa Eğerce satılık arsa evlere komşu olup çok yakınında elektrik, su, telefon bağlantıları bulunmaktadır. Bursa’nın sahil köyleri arasında yoğun ilgi gören Eğerce’den Bursa ve Mudanya’ya minibüs saatleri günde 2-3 yaz aylarında 5’e kadar çıkabilmektedir. Eğerce Satılık Deniz Manzaralı Arsa Tarla ilgili bilgi almak, farklı yatırımlık araziler değerlendirmek, beğendiğiniz gayrimenkulleri görmek için Mesudiye Ayazma sahilde bulunan ofisimize randevu alarak gelebilir ve detaylı görüşme gerçekleştirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.