Bursa satılık arsa

Bursa Deniz Manzaralı Fırsat Satılık Arsa

Yatırımlık arazi ve Bursa Deniz Manzaralı Fırsat Satılık Arsa arayanlar için Mudanya Mesudiye Ayazma fırsat gayrimenkul sizi bekliyor.

Bursa Satılık Arsa

Bursa satılık arsa arayanlar için fırsat değerindeki 127 m2 resmi tapulu arazi 107.500.-Lira fiyatla yeni sahibini bekliyor. Marmara Bölgesinin en uzun sahiline sahip Bursa Mudanya satılık arsalar içinde kapanmaz deniz manzarası, uygun fiyat, resmi tapu avantajları ile sizinde tercihiniz olabilecek gayrimenkul yatırım olarak da değerlendirilebilir. Bursa deniz manzaralı arsa nereden yer alınır? Sorusuna ağırlıklı cevap Mudanya Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Eğerce, Tirilye cevabı verilmekte olup bölgemizi görmeden gayrimenkul yatırımı yapmamanızı öneririz.

Deniz Manzaralı Arsa

Deniz manzaralı arsa tapusunda tarla niteliğinde olup Mudanya Belediyesi tarafından hazırlanan 1/1000 imar planı içindedir. Bursa Mudanya’da deniz manzaralı arsalar içinde sizlere önerdiğimiz arazi komşu evler bulunurken altyapı hemen yakınındadır. Yatırımlık denize yakın ve manzaralı arazi arayanlar için kelepir fiyatla yeni sahibini bekleyen gayrimenkul haricinde 60.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla Mudi Emlak portföyünde her keseye uygun tarla, bahçe, zeytinlik, arsa seçenekleri de bulunmaktadır.

Satılık Arsa Deniz Manzaralı

Satılık arsa deniz manzaralı Bursa Mudanya kelepir uygun fiyatlı araziler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Deniz Manzaralı Fırsat Satılık Arsa ilgili detaylı bilgi isteyenler bizi arayabileceği gibi Mudanya Mesudiye-Ayazma, Eşkel-Esence ofislerimizde sizlerle detaylı gayrimenkul seçeneklerini inceleyebiliriz

Bursa Satılık Arsa
Bursa Deniz Manzaralı Arsa
Deniz Manzaralı Arsalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.