Mudanya Eğerce Deniz Kenarı Satılık Tarla

Mudanya Eğerce Deniz Kenarı Satılık Tarla

Mudanya Eğerce deniz kenarı satılık tarla 99 m2 Mesudiye Ayazma sınırında sahile sıfır aynı parsel içinde evler bulunan arazi kelepir fiyatla yatırımlık arazi arayan yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Deniz Kenarı Tarla

Mudanya deniz kenarı tarla niteliğindeki arazi sahile sıfır konumu ve kısa süreliğine 60.000.-Lira uygun fiyatlı olması sayesinde yatırım fırsatı olabilir. Mudanya’da deniz kenarında tarla arayanlar için resmi hisseli tapulu satışında herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bursa Mudanya köylerinde yatırımlık arsa ve tarla, zeytinlik, bahçe, hobi bahçesi seçenekleri ile sizlere uzun yıllardır hizmet veren Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun seçenekleri bulabilirsiniz.

Mudanya Deniz Kenarı Satılık Tarla

Mudanya deniz kenarında satılık tarla ve arsa arayanlar için fırsat niteliğindeki arazi ana yola yakın olup sizinde aradığınız özellikleri barındırabilir. Mudanya Eğerce denize sıfır tarlalar içinde özellikleri ile öne çıkan arazi Mudanya merkeze yaklaşık 25 km. uzaklıktadır. Denize sıfır arazi olması sayesinde doğal yaşamın ve temiz havanın keyfini yaşayabileceğiniz parsel sizinde tercihiniz olabilir. Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Eğerce, Esence, Mesudiye, Ayazma köylerinde satılık arsa, tarla, zeytinlikleriniz değerinde alınır ve satılır. Instagram, Twitter, Google Benim İşletmem, Pinterest sosyal medya hesaplarımızdan bizi takip ederek Mudanya satılık arsa fırsatlarından ilk olarak sizin haberiniz olmasını sağlayabilirsiniz.

Eğerce Deniz Kenarı Tarla

Eğerce deniz kenarı tarla Mesudiye Ayazma mahallesi ile sınırda yer alırken çevre düzenlemesi yapılan bölgeye çok yakındır. Mudanya Eğerce Deniz Kenarı Satılık Tarla fırsatını kaçırmamak için Mudi Emlak arayabilir ya da Mesudiye Ayazma sahilde yer alan ofisimizde yüzlerce Mudanya Emlak seçeneğini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.