Mudanya Eşkel Deniz Manzara satılık Tarla

Mudanya Eşkel Deniz Manzara Satılık Tarla

Mudanya Eşkel Deniz Manzara Satılık Tarla 1.730 m2 müstakil tek tapu, Göktepe’de kapanmaz manzarasına hayran kalacağınız arazi kelepir fiyatla yatırım fırsatı olarak satışa sunuldu.

Mudanya Eşkel Tarla

Mudanya Eşkel tarla almak isteyenler için 275.000.-Lira kaçırılmayacak fiyatla yeni sahibini bekleyen gayrimenkul sizinde tercihiniz olabilir. Mudanya Eşkel’de satılık tarla alarak geleceğinin yatırımını yapmak isteyenler için kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki arazi yola cephe olması sayesinde rahatlıkla arazinize ulaşmanızı sağlayacak özelliklere de sahiptir. Mudanya sahl köyleri arasında öne çıkan Eşkel Esence bölgesi yeni yatırım projeleri ile öne çıkarken satışa sunulan gayrimenkul denize hakim konumu, kelepir fiyatı, yerleşime yakın olması ile Mudi Emlak tarafından sizlere özellikle önerilmektedir.

Mudanya Deniz Manzara Tarla

Mudanya deniz manzara tarla yerleşime yaklaşık 700 metre uzaklıkta olup 1/1000 imar planına yakınlığı ile de gelecekte yatırımınızın karşılığını fazlası ile alabilmenizi sağlayabilir. Bursa Mudanya tepede deniz manzaralı tarlalar içinde özellikle hızla gelişen Eşkel Esence bölgesinde kalması yanında uygun fiyat ile de tercih edebileceğiniz arsa müstakil tapu satışında sorun bulunmamakla beraber satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir.

Mudanya Eşkel Deniz Manzara Tarla

Mudanya Eşkel deniz manzara tarla haricinde bölgenin en geniş portföyünde sahip hayrimenkul firması Mudi Emlak da herkesin bütçesine uygun Tirilye, Kumyaka, Eğerce, Mesudiye, Ayazma satılık arsa, zeytinlik, bahçe, bağ, hobi bahçesi fırsatları da sizi beklemektedir. Mudanya Eşkel Deniz Manzara Satılık Tarla fırsatını kaçırmamak için Mesudiye Ayazma sahilde bulunan Mudi Emlak ofisini randevu alarak ziyaret etmeniz veya telefonla bilgi almanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.