Esence müstakil ev

Mudanya Eşkel Esence Satılık Müstakil Ev

Mudanya Eşkel Esence Satılık Müstakil Ev ana yola cephe, merkezi konumda, denize yakın, bahçeli, 140 m2 arsa içinde villa tarzı yapı ucuz fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Müstakil Ev

Mudanya müstakil ev almayı düşünenler için yoğun ilgi gören yatırım ve tatil yeri olarak tercih edilen Eşkel Esence’de 3 oda 1 salon villa xxx.000.-Lira bedelle sizin olabilir. Mudanya müstakil evler içinde öne çıkan gayrimenkul denize yaklaşık 700 metre uzaklıkta olup süpermarket, cami, bakkal, inşaat malzemeleri satış noktalarına çok yakın konumdadır.

Eşkel Müstakil Ev

Eşkel müstakil ev elektrik, su aboonelikleri bulunmakta olup telefon direği hemen yanındadır. Eşkel satılık müstakl ev satın alarak hızla gelişen bölgede yer alabileceğiniz gibi yatırım fırsatı kazanabilir aynı zamanda denizin ve doğanın keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Bursa Mudanya nereden gayrimenkul alınır ve yatırım yapılır? sorusuna yanıt arayanların tercih edebileceği Eşkel Esence’de arsalar her bütçeye uygun seçeneklerle portföyünde sizlere sunan Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Eşkel Müstakil Ev

Mudanya Eşkel müstakil ev ve atsa, tarla, zeytinlik fırsatlarından ilk sizin haberiniz olması için Mudi Emlak sosyal medyadan takip ederek uygun fiyatlı gayrimenkulleri kaçırmayabilirsiniz. Mudanya Eşkel Esence Satılık Müstakil Ev fırsatını kaçırmamak için bizi arayarak Mudi Emlak Mesudiye Ayazma sahilde yer alan ofisimizde görüşme gerçekleştirmek için rabdevu alarak gelebilirsiniz.

Mudanya satılık bahçeli müstakil ev satılmış olup farklı alternatfiler ve Bursa satılık emlak ilanları hakkında bizi arayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=h1G4U0CN9Lc

“Mudanya Eşkel Esence Satılık Müstakil Ev” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba
    Bu evin bilgi ve fiyatını verebilirmisiniz
    Selamlar

    1. Öncelikle ilginize teşekkür ederiz. Mudanya bahçeli müstakil ev satılmış olup farklı alternatifler hakkında detaylı görüşmek için bizi 05426832692 numaradan arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.