Bursa Mudanya denize sıfır arsa tarla

Bursa Mudanya Denize Sıfır Arsa Tarla

Bursa Mudanya Denize Sıfır Arsa Tarla Eşkel Esence mahallesi kumsalda uygun fiyatlı arazi yeni sahibini bekliyor.

Bursa Denize Sıfır Arsa

Bursa denize sıfır arsa 130 m2 arazi kısa süreliğine 65.000.-Lira fiyatla satışa sunulurken fırsat niteliğindeki gayrimenkul hızla gelişen bölgede sizinde yer almanız için fırsat olacaktır. Bursa’da satılık arsalar içinde konumu ve kelepir fiyatı ile öne çıkan Mudanya emlak resmi hisseli tapulu olup satışında sorun bulunmamaktadır.

Mudanya Denize Sıfır Arsa

Mudanya denize sıfır arsa ana yola yakın olup 1/1000 imar planı içinde ve sahil yoluna kısa sürede ulaşmanıza imkan sağlayan lokasyona sahiptir. Mudanya’da satılık arsa tarla arayanların yıllardır ilk olarak tercih ettikleri Mudi Emlak portföyünden satılacak gayrimenkul yatırımlık arazi olarak da kaçırılmayacak fırsattır. Bursa Mudanya sahil köyleri içinde öne çıkan Eğerce, Tirilye, Kumyaka, yalıçiftlik, EşkeL, Esence, Mesudiye, Ayazma’da satılık arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, bahçeli müstakil ev ve yazlık seçenekleri de portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Bursa Mudanya Denize Sıfır Arsa

Bursa Mudanya denize sıfır arsa satışa sunulan arazi tapusunda tarla niteliğindedir ve resmi hisseli tapusu ile satış yapılacaktır. Bursa Mudanya Denize Sıfır Arsa Tarla hakkında detaylı görüşmek, yüzlerce gayrimenkul seçeneğinden bütçenize ve beklentilerinize uygun Mudanya Emlak seçeneğini bulmak için vakit kaybetmemenizi öneririz.

“Bursa Mudanya Denize Sıfır Arsa Tarla” için bir yorum

  1. Lütfen detayli bilgi verebilirmisiniz.

    Selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.