Mudanya Satılık Arazi, Denize Sıfır Satılık Arsa

Mudanya Satılık Arazi, Denize Sıfır Satılık Arsa Bursa Mesudiye Ayazma sahilde, asfalta cephe 1.800 m2 gayrimenkul kelepir fiyatla satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Arazi

Mudanya satılık arazi arayanlar için denize sıfır, asfalta cephe, evlere komşu konumu ile kaçırılmaz tarla Mudi Emlak portföyünden satılacaktır. Mudanya’da satılık arazi tarla kısa süreliğine 975.000.-Lira fiyata satışa sunulurken yatırımlık olarak kaçırmamanızı öneririz. Bursa Mudanya köylerinde arazi satın alarak hızla gelişen bölgede yer almak için sizin içinde fırsat olabilir. Müstakil tapulu yer bulmanın zor olduğu bölgede sizde denize yaklaşık 300 metre uzaklıkta, asfalta cepheli arazi tercih edebilirsiniz. Bursa yatırımlık araziler içinde öne çıkan emlak imar planı çıkması beklenen bölgenin en güzel konumunda yeni sahibini beklemektedir. Bursa’nın en çok ilgi gören bölgesi Mudanya Mesudiye, Ayazma, Eğerce, Eşkel bölgesi sahil bandı yaklaşık 18 km.dir.

Denize Sıfır Satılık Arsa

Denize sıfır satılık arsa müstakil tapulu olup satışında sorun bulunmayan parsel sizinde seçiminiz olabilir. Bursa Mudanya köylerinde arazi almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz tarla niteliğindeki parsel evlere komşudur. Bursa denize sıfır arsa elektrik, su altyapısı hemen yanı başında olup yaz-kış ulaşım sorunu olmayan asfalt yola cephelidir. Bursa Mudanya köyleri Mesudiye, Ayazma, Eğerce, Eşkel, Tirilye satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak danışmadan bölgede gayrimenkul yatırımı yapmamanızı tavsiye ederiz.

Bursa denize sıfır satılık arsa alternatifleri içinde Mesudiye, Ayazma bölgesinin en uygun fiyatlı ve lokasyon olarak kaçırılmayacak gayrimenkulü sizde değerlendirmelisiniz. Bursa Mudanya sahil köylerindeki gayrimenkulünüzün doğru fiyatlandırma ile kısa süre içinde satılması çalışmalarında sizde Mudi Emlak tercih edebilirsiniz. Bölgenin lider gayrimenkul firması olarak bölgede yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan Mudi Emlak sosyal medya hesaplarını da mutlaka takip etmenizi öneririz.

Bursa Mudanya Satılık Arazi

Bursa Mudanya satılık arazi imar planına yaklaşık 500 metre uzaklıkta olan gayrimenkul alırken kazanmanızı sağlayacak özelliklerdedir. Mudanya ve Bursa Mesudiye arasında minibüslerle ulaşım sağlayabileceğiniz bölge yeni projeleri ile öne çıkmaktadır. Mudanya satılık arsa, tarla, bahçe, zeytinlik, yazlık, bahçeli müstakil ev sahibinden ilanları hakkında detaylı görüşmek için geç kalmadan bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.