Muddanya Mesudiye Ayazma satılık arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa full deniz manzaralı, 1/1000 imar planı içinde, merkeze ve sahile çok yakın 210 m2 arazi kelepir fiyata satışa sunuldu.

Mesudiye Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine 127.500.-Lira fiyata Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazi evlere komşudur. Mudanya Mesudiye satılık arsa arasında fiyatı ve lokasyonu ila sizinde beğeninizi kazanacağını düşündüğümüz arazi içine gerekli izinler alınarak yaşam alanı oluşturabileceğiniz gibi doğa ve deniz keyfini doyasıya yaşamanız için fırsat niteliğindedir.

Ayazma Satılık Arsa

Ayazma satılık arsa denize sadece 250 metre uzaklıkta olup Bursa ve Mudanya minibüs durağına yakın konumu ile ulaşım sorunu da bulunmamaktadır. Mudanya Ayazma'da satılık arsalar içinde sizlere yatırım tavsiyesi olarak da sunduğumuz gayrimenkul satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup resmi tapu alabileceksiniz. Bursa Mudanya gelişen bölgeler arasında özellikle son yıllarda popüler olan Eşkel-Esence, Tirilye, Kumyaka, Eğerce satılık tarla, arsa, bahçe, zeytinlik, villa, müstakil ev, bahçeli yazlık seçenekleri için Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Ayazma satılık arsa fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan Mudi Emlak gayrimenkul uzmanı ile görüşmenizi tavsiye ederiz. Mudanya Mesudiye Ayazma Satılık Arsa başta olmak üzere Bursa'da deniz manzaralı tarla fırsatlarından ilk olarak haberiniz olsun istiyorsanız Mudi Emlak Instagram, Twitter, Youtube kanallarından bizi takip etmeniz yeterli olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.