Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık bahçe

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Bahçe

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Bahçe doğanın, temiz havanın keyfini yaşatacak 394 m2 uygun fiyatlı arazi köye yakındır.

Bursa Mudanya Bahçe

Bursa Mudanya bahçe almayı düşünenler için kısa süreliğine 145.000.-Lira fiyatla Mudi Emlak portföyünden satılacak olan arazinin deniz manzarasına hayran kalacağınızı düşünüyoruz. Bursa Mudanya’da hobi bahçesi yapmayı düşünenler için mutlaka değerlendirilecek parsel müstakil tapulu ve bölgede bulamayacağınız uygun fiyattadır.

Bursa Mudanya Satılık Bahçe

Bursa Mudanya satılık bahçe özellikle son yıllarda hızla gelişen ve yoğun ilgi gören Mesudiye Ayazma’da yer alırken sizinde beğeninizi kazanacağını düşünüyoruz. Marmara Bölgesinin incisi olarak tabir edilen Mudanya Eşkel, Eğerce, Esence, Mesudiye, Ayazma geleceğine yatırım yapmak isteyenlerinde tercihi olmaktadır. Mudanya satılık bahçe arayanlar için önerdiğimiz müstakil tapulu arazi denize kuşbakışı yaklaşık 2,5 kilometre ve köy yerleşimine kuşbakışı 300 metre uzaklıktadır. Mudanya bölgesinin en uygun arsaları arasında gösterebileceğimiz arazi önünde ve arkasında bağ evleri bulunmaktadır.

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Bahçe

Bursa Mudanya deniz manzaralı bahçe başta olmak üzere Kumyaka’dan Mesudiye-Ayazma köyüne kadar her bütçeye uygun arsa, tarla, zeytinlik, müstakil ev seçeneklerini de Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz. Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık bahçe yatırımlık arazi ve doğayla başbaşa kalmak isteyenleri beklerken acele etmenizi önemli tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.