Bursa Mudanya satılık tarla manzaralı

Bursa Mudanya Satılık Tarla Manzaralı

Bursa Mudanya Satılık Tarla Manzaralı kadastro yola cephe, köye yakın, 5.488 m2 arazi verimli toprak olup kısa süre için ihtiyaçtan uygun fiyatla yatırımcısını bekliyor.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla almak isteyenler için kısa süreliğine 265.000.-Lira fiyata satılacak olup sizinde doğal hayatı yaşarken yatırım yapma fırsatı yakalamanızı sağlayacaktır. Bursa satılık tarla almayı düşünenler için Mudanya Mesudiye Ayazma köyünde yer alan arazi yapımı süren Teknosab projesine yakınlığı ile sizinde tercihiniz olabileceği gibi bölgenin en uygun dönüm fiyatı ile satın alabilme imkanına sahipsiniz.

Bursa Mudanya Tarla

Bursa Mudanya tarla müstakil tapulu ve Eşkel-Esence, Eğerce bölgesinin yola cephe, yerleşime yakın araziler içinde en uygun dönüm fiyatı ile satışa sunulması sayesinde sizlere tavsiye ettiğimiz araziler içinde yer almaktadır. Mudanya satılık tarla almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi içine gerekli izinleri alarak sizde hayalini kurduğunuz yaşam alanını oluşturabilirsiniz. Bursa sahil köyleri içinde öne çıkan Mudanya Mesudiye Ayazma eşsiz sahili ve denizi yanında temiz havası ile de son yıllarında en fazla ilgi gören, prim yapan mahallesi olarak öne çıkmaktadır.

Bursa Mudanya Satılık Tarla

Bursa Mudanya satılık tarla yatırımlık zeytinlik, imarlı arsa seçenekleri ile bölgenin en geniş portföye sahip gayrimenkul firması olan Mudi Emlak emlak ilanlarını incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Instagram, Twitter, Youtube sosyal medyadan Mudi Emlak takip ederek sizde Mudanya satılık emlaklar dan ilk siz haberdar olabilirsiniz. Bursa Mudanya Satılık Tarla Manzaralı hakkında detaylı bilgi alarak farklı alternatifleri değerlendirmek için bizi arayarak randevu alabilir ve ofisimizde görüşme imkanı bulabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.