Mudanya satılık arsa deniz manzaralı

Mudanya Satılık Arsa Deniz Manzaralı

Mudanya Satılık Arsa Deniz Manzaralı villa evlere komşu, 1/1000 imar planı içinde, resmi tapulu, uygun fiyatlı 220 m2 arazi satışa sunuldu.

Mudanya Arsa

Mudanya arsa almak isteyenler için kısa süreliğine ihtiyaçtan 105.000.-Lira fiyata satışa sunulan arazi sizinde hayallerinizi süsleyen deniz manzarası ile tercihini olabilir. Mudanya’da arsalar deniz manzaralı içinde bulunduğu lokasyon ve uygun fiyatı ile tercih edebileceğinizi düşündüğümüz arazi içine gerekli izinler alınarak evinizi yapabileceğiniz 1/1000 imar planı içinde yer almaktadır.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa içinde öne çıkan parsel yeni projeler yakınlığı ve eşsiz sahili, temiz havası ile yoğun ilgi gören tatil beldesi Mesudiye Ayazma’da yer alırken sizinde bölgede yer almanız için fırsat olabilir. Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık arsa denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan parsel evlere ve elektrik-su altyapı yakındır. Bursa sahil köylerinde deniz manzaralı tarla zeytinlik, bahçe, bağ, müstakil ev, villa seçenekleri de Mudi Emlak portföyünde sizleri beklemektedir.

Mudanya Satılık Arsa Manzaralı

Mudanya satılık arsa manzaralı parselin satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup resmi hisseli tapusu bulunmaktadır. Mudanya Satılık Arsa Deniz Manzaralı uygun fiyatla eşine az rastalanır arazi hakkında bilgi almak için bizi telefonla arayabileceğiniz gibi Mesudiye’de bulunan ofisimizde detaylı görüşmek imkanı da bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.