Mudanya tarla

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla sahile sadece 200 metre uzaklıkta, müstakil tapulu, yola cephe arazi yatırımcısını bekliyor.

Mudanya Tarla

Mudanya tarla 4.400 m2 için istenilen fiyat kısa süreliğine 1.250.000.-Lira olup yatırım için kesinlikle değerlendirilmesi gereken araziler arasındadır. Mudanya’da tarla almayı düşünenler için tavsiye ettiğimiz gayrimenkul Eğerce köyü sahile çok yakın konumu ve deniz manzarası ile sizinde tercihiniz olabilir.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla devlet arazisine komşu olup müstakil tapulu ve satış işlemler Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleştirilecektir. Mudanya Eğerce satılık tarla içine gerekli izinler alınarak yaşam alanınızı oluşturabileceğiniz gibi doğal yaşamla başbaşa kalmanız ve organik sebze, meyve yetiştirmeniz mümkün olabilecektir. Eşkel Eğerce satılık arsalar denildiğinde yıllardır yatırımcılarına güvenle hizmet sunan Mudi Emlak akıllara ilk olarak gelirken herkesin bütçesine uygun gayrimenkul seçenekleri içinden sizde beklentilerinizi karşılayacak mülk bulabilirsiniz.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla emsallerinden uygun dönüm fiyatı ile satışa sunurken sizinde hızla gelişen Eğerce Eşkel bölgesinde yer almanız için fırsat olabilir. Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayarak randevu alıp yeri görebileceğiniz gibi farklı gayrimenkulleri inceleme imkanı bulabilirsiniz.

Mudanya Tarla
Mudanya Satılık Tarla
Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.