Mudanya Mesudiye ucuz fiyat satılık arsa

Mudanya Mesudiye Ucuz Fiyat Satılık Arsa

Mudanya Mesudiye Ucuz Fiyat Satılık Arsa bağ evi veya hobi bahçesi yapılabilecek özelliklerde Mesudiye köyünde müstakil tapulu 200 m2 arazi kelepir fiyata yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Ucuz Arsa

Mudanya ucuz arsa almak isteyenler için xx.000.-Lira fiyata satışa sunulan arazi köy yerleşimine yaklaşık 1 km. denize yaklaşık 5 km. uzaklıktadır. Mudanya’da ucuz arsa müstakil tapulu ve traktör yolu bulunan parsel sizinde doğayla başbaşa kalmanızı sağlayacağı gibi bölgede bulamayacağınız fiyata satışa sunulmasının nedeni ihtiyaçtandır.

Mudanya Ucuz Fiyat Arsa

Mudanya ucuz fiyat arsa içine gerekli izinleri alarak yaşam alanı oluşturabileceğiniz gibi son yıllarda yoğun ilgi gören Mesudiye Ayazma köyü yer sahibi olarak yatırım yapma imkanı da bulabilirsiniz. Mudanya’da ucuz fiyatlı satılık arsalar içinde öne çıkan parsel temiz havası ile dünya sıralamasına giren bölgede yer alırken doğa manzarasına sizinde hayran kalacağınızı düşünüyoruz. Doğa manzaralı hobi bahçelik Mudanya’da arazi ve arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan parsel 30.000.-Lira civarı satılık yer arayanlar için kaçırılmayacak fırsattır.

Mudanya Ucuz Fiyat Satılık Arsa

Mudanya ucuz fiyat satılık arsa sizinde tercih edebileceğiniz özelliklere sahip olabileceği gibi Eşkel, Eğerce, Mesudiye, Ayazma, Esence, Tirilye bölgesindeki yüzlerce gayrimenkul seçeneğine sahip Mudi Emlak danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Mudanya Mesudiye Ucuz Fiyat Satılık Arsa başta olmak üzere fırsat araziler den ilk siz haber almak istiyorsanız Youtube, Instagram, Twitter hesaplarımızdan bizi takip etmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.