Bursa Mudanya denize yakın satılık arsa

Bursa Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa

Bursa Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa 110 m2 Mesudiye Ayazma köyü sahilde, yatırımlık arazi çok uygun kelepir fiyata yeni sahibini bekliyor.

Bursa Satılık Arsa

Bursa satılık arsa almak isteyenler için ihtiyaçtan xx.000.-Lira fiyata yeni sahibini beklerken tapusunda tarla niteliğindeki arazi evlere komşu ve denize sadece 200 metre uzaklıktadır. Bursa’da deniz kenarı satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz parsel denizin ve doğanın keyfini doyasıya yaşamanızı sağlayacak özelliklere sahiptir.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa elektrik su altyapı bağlantıları hemen yanıbaşındaki parselde yer alırken ana yola 10 metre uzaklıktaki arazi sizinde yaşam alanınızı oluşturmanız için uygun olabilir. Denize yakın Mudanya’da arsa ve tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satılacak olan parsel resmi hisseli tapuludur. Mesudiye Ayazma sahilde satılık arsalar içinde uygun fiyatlı parsel sizde tercih edebileceğiniz gibi Mudanya bölgesinde fırsat arazileri kaçırmamak için Mudi Emlak sosyal medyadan takip etmenizi önemle tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya’da Satılık Arsalar

Bursa Mudanya’da satılık arsalar arasında öne çıkan parsel haricinde yatırımlık zeytinlikler, deniz manzaralı tarlalar ve hobi bahçelik araziler için bizi arayabilirsiniz. Bursa Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa ilgili detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi uygun fiyatlı araziler görmek için randevu alarak Mesudiye Ayazma sahilde bulunan ofisimizde görüşme gerçekleştirebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.