Mesudiye Ayazma deniz manzaralı satılık arsa

Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Satılık Arsa 1 dönüm yol kenarı, 1/1000 villa imar planı içinde, müstakil evler yanında tarla niteliğinde arazi kelepir fiyatla satışa sunuldu.

Mesudiye Satılık Arsa

Mesudiye satılık arsa emsallerinden uygun xxx.000.-Lira fiyata satışa sunulmuş olup bölgede 100 m2 arazilerin 85-90.000.-Lira’ya satıldığı düşünüldüğünde kelepir olduğunu sizde takdir edebilirsiniz. Bursa Mesudiye satılık arsa deniz manzaralı gayrimenkul sizinde beğeninizi kazanabilecek özelliklere sahip olup müstakil tapulu ve satışında herhangi bir mahsur bulunmamaktadır.

Ayazma Satılık Arsa

Ayazma satılık arsa Mudanya Belediyesi imar sorgulama da 6.5 metre yükseklikte yapıya müsait olduğu görüleceği gibi gerekli izinler alınarak sizde yaşam alanınızı oluşturabilirsiniz. Bursa Ayazma deniz manzaralı satılık arsalar içinde öne çıkan arazi tarla niteliğinde tapusu bulunurken resmi kadastro yoluna cephe konumu ile yılın her ayında rahatlıkla ulaşım imkanınız bulunmaktadır. Mudanya sahil köyleri deniz manzaralı arsalar bulabileceğiniz Mudi Emlak portföyünde sizleri bekleyen tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev, villa, bahçe seçeneklerini incelemek için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mesudiye Ayazma satılık arsa Bursa’da yatırımlık araziler arasında öne çıkarken yeni proejelere yakın bölgede yer almak isteyenler için fırsat niteliğindedir. Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Satılık Arsa kısa süre için uygun fiyatla satışa sunulmuşken geç kalmadan bizi aramanızı ve randevu alarak yeri görmenizi tavsiye ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.