satılık arsa

Bursa Mesudiye Satılık Arsa

Bursa Mesudiye Satılık Arsa ve satılık arsa, Mesudiye satılık arsa, Bursa Mesudiye arsa parseller Ayazma’da 1/1000 imar planı içinde uygun fiyatlı sizi bekliyor.

Satılık Arsa

Satılık Arsa satın alarak Bursa Mudanya Mesudiye Ayazma’da yer almak isteyenler parseller için 100 m2 fiyatı 140.000.-Liradan satılacaktır. Bursa satılık arsa arayanlar için fırsat fiyatla satışa sunulan arazi isterseniz 400 m2 ye kadar alabilme imkanınız bulunmaktadır. Bursa arsa evlere komşu konumda olup elektrik-su bağlantıları hemen yan parseldedir. Bursa merkeze 50 km. Mudanya’ya 30 km. uzaklıktaki Mesudiye Ayazma köyü her yıl prim yapan bölgededir.

Denize yakın özel parselasyonu yapılmış arsalar tapusunda tarla niteliğinde olup satış Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Köy senedi, muhtar kağıdı, tahahütname adı altında satılan yerler portföyümüzde yer almamaktadır. Bursa Mesudiye bölgesinde arsa tarla fiyatları denize ve merkeze uzak 100 m2 yerlerin 150.000.-Liraya satıldığı düşünüldüğünde parsellerin uygun fiyatlı olduğunu sizde takdir edebilirsiniz.

Mesudiye Satılık Arsa

Mesudiye satılık arsa ilanları arasında bulunduğu lokasyon ve fiyat avantajı ile sizlere sunulan arazi denize sadece 250 metre uzaklıktadır. Denize yakın Mesudiye satılık arsa ana yola yaklaşık 50 metre yakın konumda olup eşsiz sahili ve temiz havası ile ünlenen bölgede sizin yer almanız içinde fırsat değerindedir. Denize yakın arazi arayanlar için resmi tapulu parseller 1/1000 imar planı içinde konut alanı olarak Mudanya Belediyesi İmar uygulamasında gözükmektedir.

Mesudiye Ayazma satılık arsa tarla ve zeytinlik başta olmak üzere Trilye, Kumyaka, Eşkel, Eğerce uygun fiyatlı emlak seçenekleri Mudi Emlak portföyünde sizleri beklemektedir. Mudi Emlak sosyal medya fırsatlarını kaçırmamak için sosyal medyadan bizi takip edebilirsiniz.

Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mesudiye Ayazma Satılık Arsa hobi bahçeleri de bulabileceğiniz portföyümüzde deniz manzaralı veya denize sıfır arazilerde bulabilirsiniz. Bursa’da satılık arsa tarla almak isteyen herkese ve her bütçeye uygun araziler portföyümüzde yer almakta olup bilgi almak için yapmanız gereken sadece bizi aramak olacaktır. Bursa Mesudiye satılık arsa fırsatı için geç kalmadan bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bursa Satılık arsa
Satılık arsa
Mesudiye Satılık arsa
Bursa satılık arsalar
Mesudiye Ayazma Satılık arsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.