Mudanya satılık arsa

Mudanya Satılık Arsa-Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa ve Mudanya Eşkel satılık arsa deniz manzaralı, sahilde, resmi tapu arazi kelepir uygun fiyatla satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa almayı düşünenler için 150 m2 sahilde, merkeze yakın konumda arazi kısa süre için 125.000.-Lira fiyata satılacaktır. Satılık arsa Mudanya köyleri içinde en beğenileni Eşkel Esence’de satışa sunulan tapusunda zeytinlik niteliğindeki arazi uygun fiyata yer arayanlar için kaçırılmayacak fırsattır. Bursa köylerinde satılık arsalar içinde fiyat ve lokasyonu ile öne çıkan gayrimenkul hemen önünde ve yakınında evler bulunmaktadır.

Mudanya köyleri satılık arsa seçenekleri ile bölgenin en geniş portföyüne sahip emlak firması Mudi Emlak ilanları incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Deniz manzaralı arsa Mudanya en beğenilen köyleri arasında öne çıkan Eşkel Esence merkezi konumdadır.

Mudanya Eşkel Satılık Arsa

Mudanya Eşkel satılık arsa yatırımlık arazi olarak da değerlendirilebileceği gibi her yıl prim yapan bölgenin en güzel konumundadır. 100 m2 arazi fiyatları bölgede 130-150.000.-Lira aralığında satılırken sizde alırken kazanarak hızla gelişen bölgede yer alma imkanı bulabilirsiniz. Mudanya Eşkel satılık arsalar içinde öne çıkan parsel satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir.

Mudanya Eşkel arsa Bursa 50 km. yaklaşık uzaklıkta olup yaz-kış bölgeye ulaşım imkanı bulunmaktadır. Bursa Eşkel arsa almayı düşünenleri için önerdiğimiz gayrimenkul arazi camiye, markete, çay bahçelerine yakın konumdadır. Mudanya Eşkel deniz manzaralı arsa sizinde tercihiniz olabileceği gibi araç takas teklifleri de değerlendirilir.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel satılık arsa haricinde Trilye, Kumyaka, Eğerce, Esence tarla, zeytinlik, hobi bahçesine uygun emlak seçeneklerini de Mudi Emlak portföyümüzde bulabilirsiniz. Mudi Emlak satılık arsa, tarla, hobi bahçesi, yazlık, müstakil evlerden ilk sizin haberiniz olmasını istiyorsanız Instagram, Youtube, Facebook, Pinterest bizi takip edebilirsiniz. Mudanya’da Satılık Arsa ve Mudanya Eşkel Satılık Arsa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabileceğiniz gibi yeri görmek farklı seçenekleri değerlendirmek için yaşanan yoğunluktan dolayı mutlaka randevu almanızı rica ederiz.

Mudanya satılık arsa
Mudanya Eşkel satılık arsa
Eşkel satılık arsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.