Bursa Mudanya satılık yatırımlık 2 dönüm tarla

Bursa Mudanya Yatırımlık 2 Dönüm Tarla

Bursa Mudanya Yatırımlık 2 Dönüm Tarla denize sıfır konumda, müstakil tapulu, evlere yakın, asfalta cephedir.

Yatırımlık Tarla

Bursa yatırımlık tarla arayanlar için kesinlikle fiyatı, lokasyonu ile değerlendirilmesini önerdiğimiz arazi 350.000.-Lira fiyata satılacaktır. Bursa’da yatırımlık tarla arayanlar için müstakil tapulu 2 dönüm arazi emsallerinden uygun fiyata satılırken sizde hızla gelişen bölgede yer alma fırsatını kaçırmayın. Mudanya sahil köyleri tarla sahile sıfır olması sayesinde doğal hayatın keyfini sürerken aynı zamanda denizin tadını çıkarabilirsiniz. Bursa köylerinde yatırımlık dönüm tarla önü devlet arazi olduğundan önü kapanmaz arazi sahil yolu cepheli, deniz manzaralıdır.

Bursa Yatırımlık Tarla

Bursa yatırımlık tarla dönüm fiyatlarının hızla artış gösterdiği Mesudiye Ayazma sahil yoluna sıfır konumu ile yılın her ayında rahatlıkla arazi içine girme imkanı bulabilirsiniz. Yatırımlık tarla arsa almak için hangi şehirden yatırım yapacağına karar veremeyenlerinde incelemelerini önerdiğimiz Mudanya Tirilye, Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma’da 100 m2 den 100 dönüme kadar her bütçeye uygun seçenekler mevcuttur.

Yatırımlık arazi nereden alınır? Sorusu bizlere sıklıkla sorulmakla beraber sizlere önerimiz Mudanya satılık arsa, tarla, zeytinlik ilanlarımızı incelemeleri olacaktır. Sizlere tavsiyemiz dönüm fiyatı ucuz tarla olduğundan arazi almak yerine gelişmekte olan bölgeleri tercih etmelisiniz.

Bursa Mudanya satılık arsa tarla fırsatlarından ilk siz haberdar olmak istiyorsanız Mudi Emlak sosyal medya hesaplarını mutlaka takip edin.

Mudanya Yatırımlık tarla

Mudanya yatırımlık tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünden satışa sunulan arazi 100 metre yakınında evler bulunmaktadır. Bursa dönüm araziler içinde öne çıkan müstakil-tek tapulu arazi satışında herhangi bir sorun yoktur. Bursa Mudanya Yatırımlık 2 Dönüm Tarla ilgili detaylı bilgiye bizi arayarak veya ofisimizde detaylı görüşebileceğimiz gibi acele etmenizi tavsiye ederiz.

Bursa Mudanya Satılık Yatırımlık 2 Dönüm Tarla
Bursa Yatırımlık Tarla
Yatırımlık Tarla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.