Satılık tarla Bursa

Satılık Tarla Bursa-Bursa Mudanya Satılık Tarla

Satılık Tarla Bursa, Bursa Mudanya Satılık arsa, Eşkel, Esence’de deniz manzaralı, uygun fiyatlı arsalar yeni sahibini bekliyor.

Satılık Tarla Bursa

Satılık tarla Bursa arayanlar için Mudanya Eşkel Esence mahallesinde yerleşimin dibinde 240 m2 arazi Mudi Emlak dan satışa sunuldu. Satılık tarla Mudanya bağlı Eşkel köyü Göktepe mevkiinde yer alırken kısa süre için 175.000.-Lira karşılığında sahibi olabilirsiniz. Bursa’da satılık tarlalar içinde konumu ve uygun fiyatı ile öne çıkan gayrimenkul sizinde seçiminiz olabilir. Bursa Eşkel arası yaklaşık 50 km. Mudanya mesafesi 20 km. olup şehrimizde yaşayanların yanında yakın illerde ikamet edenlerinde bölge beğenisini kazanmaktadır.

Bursa Satılık Tarla

Bursa satılık tarla 1/1000 imar planı içinde komşu parsellerde evler bulunan gayrimenkul deniz manzaralı olup sahile ve merkeze yakındır. Sizinde tercih edebileceğiniz Mudanya Emlak Mudi portföyünden satılacak arazi resmi tapulu ve satış işlemleri Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Bursa Mudanya köylerinde satılık arsalar geniş portföyü ile bölgesinde lider gayrimenkul firması olarak ister 100 m2 ister 100 dönüm araziyi bizde bulabilirsiniz. Bursa’da yatırım yapılacak bölgeler arasında öne çıkan Eşkel Esence, Eğerce, Tirilye, Mesudiye, Ayazma mutlaka görmenizi tavsiye ederiz.

Eşkel satılık arsa Mudanya en güzel ve tercih edilen köyünde yer alırken imar planı içinde yer aldığından özellikleri ile sizinde seçiminiz olabilir. Bursa Mudanya Eşkel, Eğerce, Mesudiye, Ayazma, Tirilye bölgesindeki gayrimenkullerinizin bizim aracılığımızla satışını istiyorsanız telefonal temas kurmanız veya ofisimize ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Sosyal medya hesaplarından Mudi Emlak takip ederek uygun fiyatlı, deniz manzaralı, denize sıfır gayrimenkullerden ilk sizin haberinizin olmasını sağlayabilirsiniz. Doğal yaşamı sizlere sunarken sahil beldesinde yer almanızı sağlayacak arazi emsallerinden çok uygun fiyata satışa sunulduğundan acele ermenizi tavsiye ederiz.

Mudanya Satılık tarla

Mudanya satılık tarla denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak farkıyla sizde doğayla baş başa kalırken yatırım yapma ayrıcalığını yaşayabilirsiniz. Satılık tarla Bursa’da deniz manzaralı, denize yakın Mudanya köylerinde araziler ve müstakil bahçeli evler hakkında bilgi alarak görmek için geç kalmadan bizi aramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.