Eğerce satılık arsa

Eğerce Satılık Arsa-Bursa Eğerce Arsa

Eğerce Satılık Arsa, Bursa Eğerce Arsa, denize sıfır arsa, kelepir tarla, Mudanya deniz manzaralı arazi uygun fiyata satışa sunuldu.

Eğerce Satılık Arsa

Eğerce satılık arsa arayanlar için 1.500 m2 denize sıfır arazi kısa süre için 1.250.000.-Lira fiyatla yeni sahibini bekliyor. Eğerce’de arsa tarla almak isteyenler için çok zor bulunacak konumdaki arazi müstakil tek tapuludur. Bursa denize sıfır arsa tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz arazi merkezi konumdadır. Mudanya köylerinde arazi fırsat fiyatla satışa sunulurken çay bahçelerine, süpermarkete, camiye yakın konumdadır. Arazi alırken dikkat edilmesi gerekenler konusunda yıllardır güvenle sizlere hizmet sunan Mudi Emlak danışabilirsiniz.

Bursa Eğerce Arsa

Bursa Eğerce arsa tapusunda tarla niteliğinde olup eğlence mekanlarına yakın konum yanında asfalta cephelidir. Yürüyüş yoluna cephe Mudanya fırsat arazi sizinde seçiminiz olabileceği gibi bölgede gayrimenkul fiyatları her gün yükselmektedir. Eğerce arsa fiyatları şu anda 100 m2 için 130-150.000.-Lira fiyat aralığında değişmekle beraber fiyatın makul olduğunu sizde takdir edebilirsiniz. Eşkel Eğerce deniz manzaralı arsa, tarla seçeneklerimiz 60.000.-Liradan başlarken sizinde bütçenize uygun emlak mutlaka bulunacaktır.

Bursa Eğerce’de satılık arsa göz alabildiğine uzanan Mudanya sahil yoluna cephe konumdadır. Deniz manzaralı arsa araziler içinde konumu, uygun fiyatıyla öne çıkan Mudanya Emlak mutlaka değerlendirmeniz önerilmektedir. Bursa’nın en değerli köyleri arasında gösterilen Mudanya Eğerce’de imar çalışmaları sürmekte olup değerine değer katacak özelliklerdedir. Mudi Eğerce Emlak olarak sizlere sunduğumuz gayrimenkul Mudanya 25 km. Bursa 55 km. yaklaşık uzaklıktadır. Sosyal Medya Mudi Emlak hesaplarından bizi takip ederek gayrimenkul fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Mudanya Eğerce Arsa

Mudanya Eğerce arsa sahibinden ve emlak ofisimizden fırsat gayrimenkuller hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz. Bölgenin en geniş portföye sahip Eğerce emlak ofisi olarak Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma satılık tarla, bahçe, yazlık ilanlarımızı incelemeden karar vermeyin. Tirilye, Eşkel, Eğerce, Ayazma, Kumyaka, Mesudiye bölgelerindeki arazilerinizin satışı noktasında bizimle temas kurabilirsiniz. Eğerce satılık arsalar ve tarla, zeytinlik, 1/1000 imar planı içinde parsellerde portföyümüzde bulabilirsiniz. Bursa deniz manzaralı Eğerce’de arsa fırsatlarını kaçırmamak için geç kalmadan bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.