Eşkel satılık ev

Mudanya Satılık Yazlık-Eşkel Satılık Ev

Mudanya satılık yazlık, Eşkel satılık ev, Bursa denize yakın ev ile 4 baraka olan kelepir müstakil bahçeli ev yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Yazlık

Mudanya satılık yazlık 375 m2 arazi içinde ev ve 4 baraka müstakil tapulu, denize-sahile yakın konumdadır. Bursa Mudanya’da satılık yazlık almak isteyenler için kısa süre için 525.000.-Lira fiyatla satılacak olan mülk merkezi konumdadır. Yapı Kayıt Belgesi İmar Barışından yararlanılarak alınan gayrimenkul satılık müstakil yazlık resmi müstakil tapuludur. Mudanya satılık ev düşünenler için uygun fiyat avantajı ile satışa sunulan emlak denize sadece 400 metre uzaklıktadır. Satışa sunulan gayrimenkul ana yola yakın olup Bursa’da yatırımlık gayrşmenkul almak isteyenler içinde fırsat niteliğindedir.

Eşkel Satılık Ev

Eşkel satılık ev markete, camiye, minibüs durağına yakın konumda olup Bursa ve Mudanya toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Bursa Eşkel barakalar olan ev bölgede 100 m2 fiyatlarının 130-150.000.-Lira bandında olduğu düşünüldüğünde kelepir fiyattadır. Bursa imara açılacak bölgeler arasında halen çalışmaları süren ve imar gelmesi beklenen Eşkel, Eğerce, Mesudiye bandında bulunmaktadır. Elektrik, su abonelikleri bulunan Mudanya satılık yazlık evler içinde öne çıkan gayrimenkul sizinde doğa-deniz keyfi sürmenizi mümkün kılabilir.

Bursa Mudanya satılık yazlık ve eski ev yanında her bütçeye uygun yüzlerce emlak seçeneği de Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz. Eşkel satılık bahçeli ev yazlık seçenekleri ile bölgenin lideri firmamız sizinde gayrimenkullerinizin satışında profesyonel çalışma sağlayabilir. Sosyal medya hesaplarımızdan Mudi Emlak takip ederek kelepir yazlık, müstakil ev, bahçeli villa seçeneklerinden ilk sizin haberdar olmanızı sağlayabilirsiniz.

Bursa Denize Yakın Ev

Bursa denize yakın ev olan ev gerekli izinler alındıktan sonra gelir sağlanabilmeniz de mümkün olabilir. Bursa deniz kenarında yazlık evler denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyündeki gayrimenkulleri incelemeden karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya Mesudiye, Eşkel, Esence, Eğerce, Tirilye bandındaki yüzlerce emlak seçeneğinden biri mutlaka sizin beğeninizi kazanacaktır. Bursa Mudanya Eşkel sahibinden satılık emlak ilanları hakkında detaylı görüşmek, yerleri görmek için bizi geç kalmadan aramanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.