Mudanya Satılık Deniz Manzaralı satılık Tarla

Mudanya Satılık Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya Satılık Deniz Manzaralı Tarla köye yakın, yola cephe, doğayla başbaşa kalmanızı sağlayacak 2 dönüm müstakil tapulu arazi kelepir fiyatla satışa sunuldu.

Mudanya Satılık Tarla

Mudanya satılık tarla Mesudiye Ayazma köyüne kuşbakışı 300 metre ana yola yakın arazi kısa süreliğine 230.000.-Lira fiyata sizin olabilir. Mudanya’da deniz manzaralı tarla ve arsa almak isteyenlerin beğeneceklerini düşündüğümüz arazi denize kuşbakışı 2 kilometre mesafede olup Mesudiye Ayazma köyü Aşağımahalle mevkiindedir.

Mudanya’da Satılık Tarlalar

Mudanya’da satılık tarlalar içinde konumu, fiyatı ve deniz manzaralı olması sayesinde öne çıkan arsa komşu zeytinlik, bağ, meyve bahçeleri tarzında araziler bulunmaktadır. Bursa Mudanya köylerinde satılık arsalar ve tarlalar satın alarak yatırım yapmak isteyenler için orta-uzun vadede kazandıracak arazi emsallerinden uygun fiyatla satışa sunulduğundan alırken kazanmanız mümkündür. Mudi Emlak Mesudiye, Ayazma, Tirilye, Eğerce, Eşkel, Esence’de yıllardır güvenle sizlere en uygun fiyatlı arsa ve arazileri sunmuş olup fırsatlardan haberdar olmak için Youtube, Instagrami Twitter sosyal medyadan bizi takip etmenizi öneririz.

Mudanya Deniz Manzaralı Tarla

Mudanya deniz manzaralı tarla arayanların mutlaka incelemelerini önerdiğimiz arazi içine gerekli izinleri alarak yaşam alanı oluşturabilme imkanı bulabilirsiniz. Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Tarla fırsatını kaçırmamak için acele etmeniz tavsiye edildiği gibi kelepir yatırımlık arsa ve arazi seçeneklerini incelemek için Mesudiye Ayazma sahilde bulunan Mudi Emlak ofisimize randevu alarak gelmeniz mümkün olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.