Mudanya satılık zeytinlik

Bursa Mudanya Manzaralı Acil Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya Manzaralı acil satılık zeytinlik 1209 m2 köy yerleşimine kuşbakışı 150 metre uzaklıkta ihtiyaçtan emsallerinden uygun fiyatla yeni sahibini bekliyor.

Mudanya Satılık Zeytinlik

Mudanya satılık zeytinlik almak isteyenler için kısa süre için ihtiyatan xx.000.-Lira fiyatla satılacak olan arazi yolu bulunmaktadır. Bursa Mudanya’da satılık zeytinlikler içinde fiyatı, bulunduğu lokasyon ile yatırım içinde ya da bağ evi yapmak için uygun gördüğümüz parsel Kaymakoba mahallesinde yer almaktadır. Tirilye Kaymakoba köyünde zeytinlik alarak yatırım yapmak isteyenler için kesinlikle önerdiğimiz arazi ormana komşu olması sayesinde temiz havası ile sizinde tercihiniz olabilir.

Bursa Mudanya Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya satılık zeytinlik yeni projeleri ile öne çıkan bölgede yer alırken içinde yetişkin yaklaşık 25-30 zeytin ağacı bulunmaktadır. Satılık zeytinlik Mudanya’da satın alarak şehrin stresinden uzaklaşarak doğal yaşamın keyfini sürmek içinde fırsat niteliğindeki arazi sizinde tercihiniz olabileceği gibi uygun fiyatı ile mutlaka değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Bursa Mudanya’da yatırımlık zeytinlik, tarla, bahçe, arsa, müstakil ev denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde yüzlerce alternatif gayrimenkul bulabilirsiniz.

Bursa Mudanya Manzaralı Satılık Zeytinlik

Bursa Mudanya manzaralı satılık zeytinlik dönüm fiyatlarının 100.000.-Lira civarında alıcı bulduğu bölgede çok uyguna satılacaktır. Bursa Mudanya Manzaralı Acil Satılık Zeytinlik hakkında detaylı bilgiye telefonla ulaşabileceğiniz gibi farklı Mudanya satılık arsa seçenekleri için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.