Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık arsa

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Bursa Mudanya deniz manzaralı satılık arsa merkezde, resmi tapulu, sahilde ve merkezde arazi ihtiyaçtan kısa süre için kelepir fiyata satışa sunuldu.

Bursa Mudanya Arsa

Bursa Mudanya arsa almak isteyenler için Mesudiye Ayazma’da 108 m2 arazi 75.000.-Lira fiyata yeni sahibini beklemektedir. Bursa Mudanya’da satılık arsalar içinde konumu ve emsallerinden uygun fiyatı ile yatırımlık olarak da değerlendirilebilecek parsel sizinde beklentilerinizi mutlaka karşılayacaktır.

Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Mudanya deniz manzaralı arsa içine gerekli izinler alınarak hayalini kurduğunuz mekanı oluşturabileceğiniz gibi yerimiz 1/1000 imar planı içinde yer almaktadır. Bursa’nın hızla gelişen bölgesi Mudanya Mesudiye-Ayazma’da denize yaklaşık 250 metre uzaklıktaki satılık arazi camiye, minibüs durağına, çay bahçesine, markete yakın olması sayesinde lokasyon olarak değerli gayrimenkuller arasında öne çıkmaktadır. Bursa’nın en beğenilen tatil beldelerinin başında gelen Mudanya Mesudiye Ayazma sahilde satılık arsa, tarla, zeytinlik, bahçe, müstakil ev ilanları da portföyümüzde sizleri beklemektedir.

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı Arsa

Bursa Mudanya deniz manzaralı arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz gayrimenkul satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup herhangi bir sorun bulunmamaktadır. Bursa Mudanya Demiz Manzaralı Satılık Arsa hakkında detaylı bilgiye bizi arayarak veya ofisimizde detaylı görüşme yaparak ulaşabileceğiniz gibi kelepir uygun fiyatlı tarla, zeytinlik, arsa seçeneklerimizi incelemeden karar vermemenizi tavsiyee ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.