Mudanya deniz manzaralı satılık müstakil ev

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Ev

Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Ev Mesudiye Ayazma köyü sahilde asfalt yola cepheli gayrimenkul uygun fiyatla Mudi Emlak portföyünden satışa sunulmuştur.

Mudanya Satılık Ev

Mudanya satılık ev almayı düşünenler için kısa süre için ihtiyaçtan 400.000.-Lira fiyata satılacak olan 3 oda 1 salon müstakil temiz havası, sahili ve denizi ile ünlenen Mesudiye Ayazma’da yer almak isteyenler için fırsat niteliğindedir. Mudanya’da satılık ev almayı düşünenlerin mutlaka değerlendirmelerini önerdiğimiz müstakil bahçeli villa 290 m2 resmi tapuludur. Bursa Mudanya’da bahçeli satılık villa fırsatlarından ilk olarak haberdar olmak isteyenlerin sosyal medyadan bizi takip etmelerini öneririz.

Mudanya Satılık Müstakil Ev

Mudanya satılık müstakil ev denize 200 metre uzaklıkta olup asfalta cephe evin önünden Bursa ve Mudanya minibüsleri geçmektedir. Mudanya’da satılık müstakil evler içinde öne çıkan gayrimenkul 1/1000 imar planı içinde, otoparklı ve bahçeli olup sizinde beğeninizi kazanacak lokasyonda ve özelliklerde olmasının yanında uygun fiyatı da tercih etmenizi sağlayacaktır. Bursa Mudanya köylerinde gayrimenkuller ile tarla, arsa, zeytinlik, bahçe seçeneklerini sizlere sunan Mudi Emlak portföyünden satılacak olan müstakil bahçeli ev görmek ve detaylı bilgi almak için bizimle temas kurabilirsiniz.

Mudanya’da Satılık Müstakil Evler

Mudanya’da satılık müstakil evler arasında öne çıkan bahçeli villa satışı Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek olup İmar Barışından yararlanılmış ve yapı kayıt belgesi alınmıştır. Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Ev kelepir fiyatla yeni sahibini beklerken ayrıntılı bilgilendirme ve yer görmek için randevu almak için geç kalmadan bizi aramanızı tavsiye ederiz.

“Mudanya Deniz Manzaralı Satılık Müstakil Ev” için bir yorum

  1. denize sifir arsa yada bahceli ev bakiyorum uygun bir sey varsa haberdar edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.