Mesudiye Ayazma deniz manzaralı satılık arsa

Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arsa

Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Satılık Arsa Bursa Mudanya sahil köyleri arasında en beğenilen mahallede kapanmaz manzarası ile sizinde beğeninizi kazanacaktır.

Mesudiye Deniz Manzaralı Arsa

Mesudiye deniz manzaralı arsa arayanlar için kısa süreliğine 70.000.-Lira fiyata satılacak olan 100 m2 arazi emsallerinden uygun olmasının nedeni ihtiyaçtan satılık olmasıdır. Mesudiye’de deniz manzaralı arsalar içinde uygun fiyatlı olması, manzarası, müstakil bahçeli evler yakınlığı ile sizinde tercih edebileceğinizi düşündüğümüz arazi 1/1000 imar planı içinde yer almaktadır.

Ayazma Deniz Manzaralı Arsa

Ayazma deniz manzaralı arsa resmi hisseli tapuludur ve muhteşem manzarası sayesinde denizin ve doğanın keyfini sürmenizi sağlarken aynı zamanda yatırım içinde sizlere önerdiğimiz gayrimenkuldür. Ayazma satılık deniz manzaralı arsalar denildiğinde en geniş portföyü ile herkesin bütçesine uygun seçenekleri sunan Mudi Emlak ilk olarak akıllara gelirken fırsatları kaçırmamak için Instagram, Twitter, Facebook adreslerinden bizi takip etmenizi öneririz.

Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Arsa

Mesudiye Ayazma deniz manzaralı arsa hakkında bilgi almak için bizi arayak geç kalmadan temas kurmanızı tavsiye ederiz. Mesudiye Ayazma Deniz Manzaralı Satılık Arsa başta olmak üzere Tirilye, Kumyaka, Eşkel, Esence, Eğerce uygun fiyatlı yatırımlık satılık tarla, bahçe, müstakil evler, yazlık, villa fırsatları için geç kalmamanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.