Bursa Mudanya satılık bahçeli müstakil ev

Bursa Mudanya Satılık Bahçeli Müstakil Ev

Bursa Mudanya Satılık Bahçeli Müstakil Ev bölgenin en yoğun ilgi gören Mesudiye Ayazma mahallesinde yer alırken full deniz manzaralı gayrimenkul 480 m2 arazi içindedir.

Bursa Müstakil Ev

Bursa müstakil ev arayanlar için geniş bahçesi ile sizinde doğayla başbaşaka kalmanızı sağlayacak deniz manzaralı villa için 850.000.-Lira fiyat istenilmekte olup Mudi Emlak portföyünde sizlere sunulmuştur. Bursa Mudanya müstakil ev Yapı Kayıt Belgesi alınmış ve İmar Barışından yararlanılmış mülk resmi tapulu olup satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecek sizin adınıza tapu çıkarılacaktır.

Bursa Mudanya Müstakil Ev

Bursa Mudanya Müstakil ev elektrik-su abonelikleri bağlı olup bahçesinde kuyusu da bulunan villa 3 kat üzerinde toplam yaklaşık 180 m2 kapalı alanı ile sizinde beklentilerinizi karşılayacağını düşündüğümüz özelliklere sahiptir. Bursa sahil köylerinde en çok prim yapan bölge olarak son yıllarda yoğun olarak tercih edilen Mudanya Mesudiye, Ayazma, Eğerce, Tirilye, Kumyaka, Esence, Eğerce bölgesinde yıllardır sizlere en geniş alternatfileri sunan Mudi Emlak portföyünde yatırımlık zeytinlik, deniz manzaralı arsa, denize sıfır tarla seçenekleri de bulabilirsiniz.

Bursa Mudanya Satılık Müstakil Ev

Bursa Mudanya satılık müstakil ev almak isteyenler için fırsat niteliğindeki gayrimenkul denize ve merkeze yakın konumdadır. Herkesin bütçesine uygun araziler ve müstakil deniz manzaralı evler bulabileceğiniz Mudi Emlak ofisi Mesudiye Ayazma sahilde olup taklitlerimizden sakınmanızı önemle tavsiye ederiz. Mesudiye Ayazma arsa fiyatları bugünlerde ortalama 80-100.000.-Lira civarında değişirken Bursa Mudanya Satılık Bahçeli Müstakil Ev fiyatının uygun olduğunu sizde takdir edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.