Ayazma satılık arsa

Ayazma Satılık Arsa-Bursa Ayazma Arsa

Ayazma Satılık Arsa ve Bursa Ayazma Arsa, Mesudiye arsa, Mudanya arazi fırsatı olarak sizlere 115 m2 denize yakın gayrimenkul sunuyoruz.

Ayazma Satılık Arsa

Bursa Ayazma satılık arsa arayanlar için yola cephe, denize dakikalar içinde ulaşabileceğiniz parseller 125.000.-Liradan sahibini bekliyor. Ayazma’da arsa satılık ilanlar ile her bütçeye hitap eden Mudi Emlak’da 115 m2 parseller kaçırmayın. Bursa sahil köyleri içinde ilgi gören Mudanya Mesudiye Ayazma sahil evlere komşu araziler görmenizi öneririz. Bursa Ayazma sahilde satılık arsalar arasında öne çıkan arazilerin özel parselasyon planı mevcuttur. Mudanya’da sahile-merkeze yakın 1/1000 imar planı içinde arsalar emsallerinden uygun fiyatlıdır. Ayazma Eşkel bölgesinde 100 m2 den 100 dönüme hobi bahçesine uygun arazilerde emlak ofisimizde bulunmaktadır.

Bursa Ayazma Arsa

Bursa Ayazma arsa arayanlar için önerdiğimiz gayrimenkul arzu ederseniz 2 parsel satın alarak arazinizi genişletebilirsiniz. Bursa’da değerlenecek köyler arasında gösterilen Mesudiye Ayazma haricinde Tirilye, Eşkel, Eğerce, Esence görmenizi tavsiye ederiz. Denize yakın, evlere komşu, imar planı içinde arsalar tapusunda tarla niteliğinde olup Mudanya Belediyesi imar çalışmaları yapmaktadır. Deniz manzaralı özel parselasyon yapılmış, resmi tapulu arazi fırsatları firmamızda sizleri beklemektedir.

Mesudiye satılık arsalar kategorisinde bölgesinde lider Mudi Emlak portföyünde yatırımlık tarla, hobi bahçesi, zeytinlik, müstakil ev ilanları mevcuttur. Sahibinden satılık ilanlar Bursa Mudanya köylerinde farklı m2 lerde yerler bulabileceğini firmamızı danışmadan karar vermeyin. Arsa yatırımı yapmadan tecrübe ve güveni ile yıllardır tercih edilen Mudi Emlak sizlerinde hayalini kurduğunuz gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Bursa Ayazma Mesudiye arsa fiyatları her geçen gün artarken günümüzde 100 m2 130-150.000.-Liradan satış görmektedir.

Bursa Mesudiye Arsa

Bursa Mesudiye arsa fırsatlarından ilk sizin haberiniz olsun istiyorsanız firmamızı sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Uygun fiyata tarla, bahçe, zeytinlik alırken bölgesinde lider firmamıza telefonla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bursa Ayazma’da arsa sahibi iseniz ve satmayı düşünüyorsanız bizi arayarak kısa sürede en doğru fiyatlandırma ile satışını gerçekleştirebilirsiniz. Satılık arsa Bursa Ayazma’da ilanlar hakkında bilgi almak için bizi arayabileceğiniz gibi ofisimizde görüşmek için randevu almanızı rica ederiz.

Ayazma Satılık arsa
Bursa Ayazma Satılık arsa
Bursa Mesudiye Arsalar
Mesudiye Arsa
Bursa Ayazma Satılık Arsa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.