Mudanya Eşkel Esence denize yakın satılık arsa

Mudanya Eşkel Esence Denize Yakın Satılık Arsa

Mudanya Eşkel Esence Denize Yakın Satılık Arsa asfalt yola cephe, yatırımlık veya ev ypılacak arazi 150 m2 parseller yeni sahiplerini bekliyor.

Eşkel Satılık Arsa

Eşkel satılık arsa satın almayı düşünenler için fırsat arazi olarak kısa süreliğine 175.000.-Lira fiyata satışa sunulan arazi hemen yanında 150 m2 bir satılık parsel daha bulunmaktadır. Mudanya Eşkel satılık arsalar içinde sahile sıfır olması sebebiyle kupon arazi olarak satışa sunulan arazi alırken kazanmanızı sağlayacak fiyatı ile sizinde yatırımınızın karşılığını almanızı sağlayabilir. Mudanya Eşkel arsa alınır mı? diye soranların yanıtını rahatlıkla alabileceği bölgede yeni projeler ile Bursa yatırım bölgeleri arasında rahatlıkla söyleyebileceğimiz gibi yakın illerde yaşayanlarda sahil beldesine yoğun ilgi göstermektedirler.

Esence Satılık Arsa

Esence satılık arsa resmi tapulu olup satışında herhangi bir sorun bulunmayan arazi evlere komşu olması sayesinde elektrik-su bağlantıları da hemen yanı başındadır. Eşkel Esence satılık arsalar ve tarlalar için yıllardır bölgede hizmet sunan Mudi Emlak portföyünde herkesin bütçesine uygun seçenekler bulunmaktadır. Mudanya’nın en beğenilen sahili olarak her yıl onbinlerce yerli turistin uğrak noktası haline gelen bölgede yer almak isteyenler için mutlaka değerlendirilmesi önerilen gayrimenkuller arasındadır.

Eşkel Esence Satılık Arsa

Eşkel Esence satılık arsa Mudanya’nın en çok tercih edilen mahallesinde yer alırken Mudanya merkeze yaklaşık 20 kilometre mesafedeki bölgede ev yapılabilecek imarlı arsalar, yatırımlık tarla, deniz manzaralı zeytinlikler de portföyümüzde sizleri beklemektedir. Mudanya Eşkel Esence Satılık Arsa yatırımlık arazi ve deniz manzaralı arsalar içinde öne çıkarken bilgi almak veya farklı Mudanya Emlak seçeneklerini incelemek için bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.