Mudanya satılık arsa

Bursa Mudanya Deniz Manzaralı İmarlı Satılık Arsa

Bursa Mudanya deniz manzaralı imarlı satılık arsa 125 m2 parseller resmi tapulu sahile-yazlık evler, merkeze yakın mesafededir.

Mudanya Satılık Arsa

Mudanya satılık arsa almak isteyenler için kaçırılmayacak fiyat ve özelliklerde arazi için kısa süreliğine xx.000.-Lira istenilmektedir. Mudanya’da satılık arsa arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz yatırımlık arazi 1/1000 villa imar planı içinde yer aldığından gerekli izinler alınarak sizde hayallerinizi süsleyen bir mekan oluşturabilirsiniz. Mudanya satılık yatırımlık arsa olarak da değerlendirebilecek parsel tapusunda tarla niteliğinde olup özel parselasyonu yapılmış ve yeriniz belirlenmiştir.

Mudanya Satılık Arsalar

Mudanya satılık arsalar bölgenin en çok ilgi gören turistik beldesi Eşkel Esence’de yer alırken asfalt kenarında olması sayesinde yılın her günü arazini içine kadar giriş yapabilirsiniz. Bursa Mudanya’da satılık arsalar denildiğinde ilk olarak akıllara gelen Mudi Emlak portföyünde sizinde beklentilerinizi karşılayacak ve bütçenize uygun gayrimenkul mutlaka bulunacaktır. Bursa’da yatırım yapılacak bölgeler denildiğinde ilk akıllara gelen Mudanya Tirilye, Eşkel, Esence, Mesudiye, Ayazma, Eğerce’de satılık arsa, zeytinlik, villa, yazlık ilanları da resmi web sitemizde sizleri beklemektedir.

Bursa Mudanya Satılık Arsa

Bursa Mudanya satılık arsa almak isteyenler için resmi tapulu, denize yaklaşık 400 metre uzaklıktaki arazi yerleşime sadece 300-350 metre uzaklıktadır. Mudanya Satılık Arsa ve bölgede deniz manzaralı, sahile yakın, yola cephe, imarlı, tek tapu, yatırımlık tarla ve zeytinlikler için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.