Tirilye deniz manzaralı satılık arsa

Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Arsa

Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Arsa Zeytinbağı Limanı hemen üzerinde, yola cepheli, müstakil tapulu arazi Trilye merkeze ve sahile, eğlence mekanlarına çok yakındır.

Tirilye Satılık Arsa

Tirilye satılık arsa arayanların mutlaka beğenisini kazanacağınız düşündüğümüz 125 m2 kapanmaz deniz manzaralı parsel kısa süreliğine xxx.000.-Lira fiyata satılacaktır. Tirilye satılık arsalar içinde deniz manzarası, uygun fiyatı, merkeze ve sahile yakın olması ile sizinde tercih edebileceğiniz arazi hemen yanında konteynır ve 30 metre ilerisinde evler bulunmaktadır.

Trilye Satılık Arsalar

Trilye satılık arsalar arasında öne çıkan parselin müstakil tapulu olması da avantaj olabileceği gibi bu bölgeye yakın yeni projeler sayesinde Zeytinbağı hızla prim yapmaktadır. İstanbul başta olmak üzere yakın illerden de tarih, doğa ve deniz sevdalılarının tercih ettiği Trilye Zeytinbağı Mudanya merkeze yaklaşık 10 km. uzaklıkta ve arsanın hemen 30 metre önünden minibüsler geçmektedir. Trilye’de satılık arsa almak isteyenler için kısa süreliğine ihtiyaçtan uygun fiyata satışa sunulan arazi makul olmak kaydıyla araç takas tekliflerine de açıktır.

Zeytinbağı Satılık Arsa

Zeytinbağı satılık arsa eski ve bilinen adı Tirilye mahallesinin kupon arazileri arasında yer alırken düz zeminde parsel eşsiz deniz manzarası ile sizi de etkileyecektir. Tirilye Deniz Manzaralı Satılık Arsa fırsatını kaçırmamak için geç kalmadan bizi arayabileceğiniz gibi Mudi Emlak Mesudiye Ayazma sahilde bulunan ofisimizi ziyaret ederek farklı Mudanya emlak alternatiflerini inceleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.