Mesudiye Ayazma denize yakın satılık arsa

Mesudiye Ayazma Denize Yakın Satılık Arsa

Mesudiye Ayazma Denize Yakın Satılık Arsa 157 m2 resmi tapulu uygun fiyatlı parsel ana yola yakın ve 1/1000 imar planı içinde yer almaktadır.

Mesudiye Satılık Arsa

Mesudiye satılık arsa arayanlar için kısa süreliğine 85.000 Lira fiyatla satışa sunulan arazi ana yola yaklaşık 15 metre uzaklıkta olması sayesinde yılın her ayında rahatlıkla ulaşım gerçekleştirebilirsiniz. Bursa Mesudiye satılık arsa almak isteyenler için denize manzaralı zeytinlik, tarla, bahçe, bağ, müstail ev seçenekleri de Mudi Emlak portföyünde bulabilirsiniz,

Ayazma Satılık Arsa

Ayazma satılık arsa seçenekleri içinde uygun fiyatı, denize yaklaşık 400 metre uzaklığı, 1/1000 imar planı içinde yer alması, ana yola yakınlığı ile sizinde seçeminiz olabilecek parsel bölgede bulamayacağınız fırsat niteliğindedir. Bursa Ayazma’da satılık arsalar denildiğinde bölgenin en geniş portföyüne sahip gayrimenkul firması Mudi Emlak’da sizinde bütçenize uygun bir arsa mutlaka bulunacaktır.

Mesudiye Ayazma Satılık Arsa

Mesudiye Ayazma satılık arsa resmi hisseli tapulu parsel için özel parselasyon planı yapılmış olup detaylı bilgiye bizi arayarak ulaşabilirsiniz. Mesudiye Ayazma Denize Yakın Satılık Arsa başta olmak üzere Eşkel, Eğerce, Esence, Tirilye, Kumyaka satılık araziler ve müstakil evler için bizi arayarak detaylı bilgi alabileceğiniz gibi fırsatları değerlendirmek için acele etmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.