Mudanya denize yakın satılık arsa zeytinlik

Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa Zeytinlik

Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa Zeytinlik ana yola yakın, müstakil tapulu, yola cephe 460 m2 arazi uygun fiyat avantajıyla Mudi Emlak portföyünden satışa sunuldu.

Mudanya Denize Yakın Arsa

Mudanya denize yakın arsa bölgenin yoğun ilgi gören tatil beldesi Mesudiye Ayazma’da yer alırken arazi için ihtiyaçtan 225.000.-Lira fiyat istenilmekte olup emsallerine kıyasla uygun fiyata satışa sunulan zeytinlik fırsat niteliğindedir. Mudanya’da denize yakın arsalar kıyaslandığında emsallerinden uygun fiyatlı olduğunu sizinde takdir edebileceğiniz arazi yakınında evler bulunmakta olup doğayla başbaşa kalmak için uygun özelliklere sahiptir.

Mudanya Denize Yakın Zeytinlik

Mudanya denize yakın zeytinlik bölgede nadir bulunan müstakil tapulu olması ile de tercih edilebileceği gibi satış işlemleri Mudanya Tapu Müdürlüğünde gerçekleşecektir. Mudanya sahil köylerinde denize yakın zeytinlik arsa ve tarla arayanların mutlaka değerlendirmelerini tavsiye ettiğimiz arazi sizinde beklentilerinizi karşılayabilir. Mudanya köylerinde yatırımlık araziler içinde bulunduğu konumu, uygun fiyatı ve müstakil tapulu olması ile öne çıkan gayrimenkul denize kuşbakışı yaklaşık 800 metre ana yola sadece 80 metre uzaklıktadır.

Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa

Mudanya denize yakın arsa tapusunda zeytinlik niteliğinde olup kadastro yoluna cephe arazi içine yılın her ayında rahatlıkla ulaşım imkanınız bulunmaktadır. Mudanya Denize Yakın Satılık Arsa Zeytinlik başta olmak üzere Eşkel, Esence, Eğerce, Kumyaka, Tirilye, Mesudiye, Ayazma’da 55.000.-Lira’dan başlayan fiyatlarla tarla, bahçe, bağ ilanları hakkında bilgi almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.