Bursa satılık müstakil ev

Bursa Satılık Müstakil Ev-Mudanya Satılık Yazlık

Bursa Satılık Müstakil Ev, Mudanya Satılık Yazlık, bahçeli villa, deniz manzaralı Mesudiye Ayazma mülk uygun fiyata satışa sunuldu.

Bursa Satılık Müstakil Ev

Deniz manzaralı Bursa satılık müstakil ev alarak doğanın ve denizin keyfini sürmek isteyenler için bahçeli yazlık 385.000.-Lira fiyata yeni sahibini bekliyor. Bursa müstakil ev arayanlar için 2 oda 1 salon deniz manzaralı, bahçeli villa sizinde seçiminiz olabilir. Bursa’da bahçeli ev arayanlar için emsallerinden uygun fiyata satışa sunulan müstakil kısmi eşyalı olarak satılacaktır.

Mudanya Satılık Yazlık

Mudanya satılık yazlık ilçenin en beğenilen ve ilgi gören tatil beldesi Mesudiye Ayazma sahil yakın konumdadır. Sizde hızla gelişen bölgede yer almak ve yatırım yapmak istiyorsanız mülkü kaçırmamalısınız. Mudanya ev fiyatları her gün artarken yatırım fırsatı olarak değerlendirilebilecek gayrimenkul elektrik-su abonelikleri vardır. 75 m2 oturum alanında üzerinde teras bulunan Bursa Mudanya yazlık müstakil ev bahçesinde organik tarım yapma imkanı da bulabilirsiniz. Mudanya arsa fiyatları 1/1000 imar planı içinde olanların 130-150.000.-Lira başladığı günümüzde mülkün uygun fiyatlı olduğunu takdir edebilirsiniz. Denize yakın, deniz manzaralı yazlık 135 m2 resmi tapulu gayrimenkul markete, sahile yürüyüş mesafesindedir.

Bursa Mudanya bahçeli ev ana yola yakın konumu ile şehre toplu taşıma araçları ile ulaşım imkanınızda mevcuttur. Mesudiye satılık ev satın alarak yatırım yapmak isteyenler haricinde hobi bahçesi, arsa, tarla, zeytinlik, bağ evi seçenekleri de Mudi Emlak portföyünde bulunmaktadır. Uygun fiyatlı müstakil bahçeli evler deniz manzaralı seçeneklerle bölgesinde lider firmamız yıllardır güvenle sizlere hizmet vermektedir. Facebook, Instagram, Twitter, Youtube sosyal medya kanallarından bizi takip ederek kelepir gayrimenkullerden ilk siz haber alabilirsiniz.

Bursa Mudanya Müstakil Ev

Bursa Mudanya müstakil ev başta olmak üzere tarla, arsa, bahçe, zeytinliklerinizin satışı için bizimle temas kurarak doğru fiyatla kısa sürede satılmasını sağlayabilirsiniz. Mudi Emlak ofisi Mesudiye-Ayazma ve Eşkel-Esence sahilde olup bölgenin en eski ve deneyimli firmasına danışmadan karar vermemenizi tavsiye ederiz. Bursa müstakil ev arayanlar için farklı alternatifleri bulabileceğiniz firmamızı ilan hakkında detaylı görüşmek için arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.